KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14204509
nr 1420 4509
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, daterad 72, fåglar. Blandteknik, bildmått: 18x31cm, yttermått inklusive ram: 35x46cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:54:50
27/9 19:49:51
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz